



35 400 ₴
Компресор Matari M550C40-3 - популярна на вітчизняному ринку модель професійного класу, оснащений містким ресівером, який має горизонтальне становище. Компресор оснащений трифазним електричним двигуном, який працює від мережі з напругою 380 Вольт.
Для фарбування різних поверхонь, продування деталей або ж для з'єднання деталей пневматичних необхідний компресор, відмінно впорається з цими завданнями Matari M550C40-3. Модель може використовуватися майстрами на станціях технічного обслуговування, в гаражах, ремонтних майстернях і на виробництві. Модель оснащується ресивером об'ємом 100 літрів, максимальна продуктивність на виході становить 550 літрів за кожну хвилину роботи.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Продуктивність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Matari M290C22-1 | 100 л | 2.2 кВт | 290 л/хв | 72 кг |
| Matari M340C22-3 | 100 л | 2.2 кВт | 340 л/хв | 79 кг |
| Matari M405D30-3 | 200 л | 3 кВт | 405 л/хв | 155 кг |
| Matari M550C40-3 | 100 л | 4 кВт | 550 л/хв | 120 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Основні | |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Продуктивність | 0.55 куб. м/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Країна виробник | Японія |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Виробник | Matari |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1190 мм |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга мережі | 380~400 В |