



35 400 ₴
Компресор Matari M405D30-3 - поршнева модель професійного рівня. Компресор був розроблений відомим японським брендом Matari, але виробляється в Китаї. Пристрій працює від трифазної електричної мережі (380 Вольт).
Компресор даного типу може використовуватися на виробництві, в різних майстерень, СТО, а так само на будівельних майданчиках, його можна використовувати з метою фарбування будь-яких деталей і поверхонь або ж в якості джерела живлення для пневматичного інструменту. Одночасно до компресора можна підключити до 4 інструментів у вихідних портів. Вихідна продуктивність роботи компресора - 405 літрів за хвилину роботи.
Посилання на компресори:
| Модель | Обсяг ресивера | Споживана потужність | Продуктивність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Airpress HLO 215/25 | 24 л | 1.1 кВт | 220 л/хв | 23 кг |
| Matari M290C22-1 | 100 л | 2.2 кВт | 290 л/хв | 72 кг |
| Matari M340C22-3 | 100 л | 2.2 кВт | 340 л/хв | 79 кг |
| Matari M405D30-3 | 200 л | 3 кВт | 405 л/хв | 155 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 155 кг |
| Продуктивність | 0.405 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Довжина | 1270 мм |
| Висота | 970 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 4 шт. |