
5 810 ₴
Зарядний пристрій ZIPPER ZI-LGR40V-AKKU – універсальний пристрій, призначене для зарядки різноманітних акумуляторів на 40 Ач лінійки ZIPPER.
ZIPPER ZI-LGR40V-AKKU - компактний мережний пристрій сумісний із батареями ZIPPER 40 В, чудовий помічник у побуті, застосовується для різних потреб, в тому числі під час подорожей на машині і відпочинку на природі.
Наявність електронного індикатора заряду спрощує контроль рівня зарядки батареї на поточний момент.
Апарат розрахований на дуже швидку зарядку акумулятора, всього 70 хвилин і батарея повністю готова до використання.
Австрійська компанія заснована в 2008 році спеціалізується на виготовленні будівельної техніки, садового обладнання, генераторів, верстатів і різної деревообробної продукції. Продукція компанії відрізняється своєю надійністю і потужністю, а так само ціновою доступністю. Сьогодні товар бренду Zipper представлений у багатьох країнах Європи.
Посилання на зарядні пристрої :
| Модель | Вага | Напруга зарядки | Номінальна потужність |
|---|---|---|---|
| Einhell Power X | 0.5 кг | Вісімнадцять | 18 Вт |
| Einhell Power X-Change 18 V | 0.46 кг | Вісімнадцять | 18 Вт |
На кожен товар з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга зарядки | 40 В |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1 кг |