
9 608 ₴
Мотопомпа forte fp20hp - бюджетна модель побутового класу від надійного китайського виробника. Мотопомпа можна використовувати для перекачування чистою і Технологічна вода з невеликими примешками твердих сторінних частинок.
Мотопомпа дає змогу організувати подачу питної води або ж проводити поливи сільськогосподарських рослин, а також завантажувати воду в басейн або організувати гасіння пожеж. Модель укомплектована 4-х тактним бензиновим двигуном потужністю 5,5 кінських сил, вона запускається за допомогою ручної стартера. Максимальна висота напору, який може організувати мотопомпа, може проходити з глибини 8 метрів.
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний напір | 26 м |
| Максимальна пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.68 кВт |
| Витрата палива | 1.6 л/год |
| Час автономної роботи | 2 годин |
| Об'єм паливного бака | 3.3 л |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | АІ-92 |