-8%






18 188,94 ₴
16 733,82 ₴
Культиватор Forte 1050GS - потужне рішення бюджетного класу для обробки грунту сільськогосподарської землі. Модель має конструкцію середніх розмірів, дуже проста в управлінні і не вимагає складного технічного обслуговування.
Найнижчі на вітчизняному ринку ціни на всі товари Ви знайдете в каталозі компанії Електромотор, до того ж з нами можна торгуватися! Чекаємо Ваших дзвінків!
Культиватор Forte 1050GS використовується в сільському господарстві, за допомогою даного обладнання Ви зможете проводити оранку шару землі, підготувати поживний шар ґрунту перед посадкою різних рослин. Культиватор даного типу використовують для обслуговування городів, паркової зони, тепличних господарств і будь-яких ділянок землі сільськогосподарського призначення загальною площею до 1 Гектара. При використанні металевих фрез, ширина культивації за один прохід може складати від 75 до 95 см, глибина культивації регулюється користувачем вручну в межах від 15 до 30 див. Коробка передач пристрою містить у собі три передачі: дві вперед і один назад, перемикання легке, здійснюється користувачем вручну. Двигун мотоблока працює на бензині АІ-92.





Крім культиватора в комплект поставки пристрою входить технічна документація, гарантійний талон і упаковка. Гарантія від виробника на пристрій становить 12 місяців.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Марка двигуна | 170F |
| Мінімальна ширина обробки | 75 см |
| Максимальна ширина обробки | 95 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 4 дюйм |
| Тип | Культиватор |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Витрата палива | 2 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість циліндрів | 1 шт. |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 4-тактний |
| Стан | нові |
| Система запуску | Ручна |