








787 878 ₴
Плиткоріз Vulkan TSW250W-1200 з потужністю 1,86 л. с. призначений для порізки і розпилювання керамічних, мармурових і гранітних плиток. Цей пристрій часто використовують в будівельно-ремонтних роботах, для формування екстер'єру та створення декору. Для зручної експлуатації приладу є спеціальні опорні ніжки, які можна зняти при переміщенні.
Плиткоріз Vulkan TSW250W-1200 - це електричний пристрій, що працює від мережі 220 В і видає до 2950 оборотів в хвилину. Це можливо за рахунок потужного асинхронного двигуна 1500 Вт. Розетка повинна бути типу VDE. Компанія-виробник веде суворий контроль якості продукції на кожному етапі виробництва.

Дана модель оснащена водяною системою охолодження, яка необхідна для запобігання перегріву різального диска і обмывки його від пилу. Є пара коліс для зручного переміщення приладу. Також, плиткоріз має захисний кожух, який захищає користувача від іскор. Конструкція приладу виконана таким чином, що можна різати плитку по прямій і під нахилом до 45 градусів. Кутовий упор дає можливість робити косі пропили по діагоналі.

Плиткоріз має захисне оснащення, але щоб максимально убезпечити себе при роботі з пристроєм, необхідно ознайомитись з інструкцією від виробника. При дотриманні всіх рекомендацій ви виключите можливість отримати травму при роботі з плиткорізів.

Серед великого асортименту різноманітних плиткорізів варто виділити переваги даної моделі ТМ Vulkan: зручна і міцна конструкція, потужний двигун, можливість різання під кутом до 45 градусів, розширювач столу для розміщення заготовок, шкала настроювання робочих параметрів, алюмінієва напрямна, наявність транспортувальних коліс.

В данной модели плиткореза используется режущий диск диаметром 25 см. Максимальная глубина реза достигает 5 см при 90 градусов и 3,7 см при 45 градусов, длинна реза составляет 120 см. Рабочая поверхность имеет длину в 100 см и ширину 46 см. Габариты станка - 168х59,5х70 см. При работе уровень шума достигает не более 82 дБ. Вес плиткореза - 59 кг.
В нашем магазине представлен большой ассортимент плиткорезов от разных производителей, чтобы посмотреть их, перейдите в главную папку. Чтобы правильно подобрать модель, можете обратиться к нашим менеджерам!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 25 мм |
| Максимальна глибина різу | 5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 59 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 460 мм |