








2 053 ₴
Акумулятор ISTA 6СТ-60 7 Series EUR призначений для запуску двигуна та розроблений спеціально для забезпечення високих вимог часто експлуатованих автомобілів. Переваги цієї моделі полягають у такому: стійкість до глибоких розряджень, низьке саморозряджання, посилені пускові характеристики для використання на морозі. Ця модель має місткість 60 амперів, що ідеально для невеликих легкових автомобілів із Бензиновим двигуном об'ємом із до 2 з половиною кубічний см. Акумулятор виготовлений із якісного пластику, який згодом не тріскає й не пропускає електроліт за своєю суттю є не обслуговуємо на випадок потреби, можливо, отримати доступ до кришок і обслужить акумулятор перевірити щільність електроліту та за потреби ви можете долити дистильованої води.
Акумулятор ISTA 6СТ-60 7 Series EUR належить до виду кальцинованих акумуляторів, які вирізняються меншим виділенням газів. Також такий АКБ готовий слугувати набагато довше, оскільки не боїться глибоких зарядів, не вимагає доливання води в процесі експлуатації та позитивні електроди менш схильні до корозії.

У нашому магазині Електромотор представлений широкий асортимент автомобільних акумуляторів. Велику популярність серед споживачів мають АКБ ТМ ISTA. Це надійні та якісні автомобільні акумулятори з різними характеристиками та властивостями. Докладну інформацію про модельний ряд можна переглянути в папці "Автомобільні акумулятори".



У нашому магазині є все, що вам потрібно! За докладною консультацією і знижками звертайтеся в наших менеджерах. Є доставка по Києві та всій Україні, якісний і надійний товар із гарантією від виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 600 А |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ista |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Лівий + |