




2 421 ₴
Акумулятор Rocket 6СТ-50 Азія Євро від корейського виробника стане чудовою заміною оригінального АКБ у вашому автомобілі. Він забезпечує запуск двигуна за будь-якої погоди та температури повітря. У цій моделі використовуються пластини зі свинцево-кальцієвого сплаву.
Акумулятор Rocket 6СТ-50 Азія Євро виготовлений за технологією "тягнута". Це новітня технологічна розробка найвищої якості. Вона збільшує стійкість до корозії в десятки разів і неабияк подовжує термін експлуатації АКБ.
Великий вибір АКБ від різних виробників можна подивитися на нашому сайті в папці "Автомобільні акумулятори".
Пропонуємо подивитися детальний виріб АКБ на нашому офіційному каналі

Корейська компанія-виробник Global Battery випускає кілька різновидів автомобільних акумуляторів Rocket: серії MF (молообслуговувані) и SM (необслуговувані). Їхня ємність становить від 44 до 230 А/год. цих показників цілком досить, щоб встановлювати АКБ в азійські та європейські автомобілі, зокрема — в автобуси та вантажівки.


Щодо конкурентних аналогів, варто виділити переваги цієї батареї: підвищена працездатність за високих температур, збільшена пускова потужність, патентована кришка з газовідведенням. Особлива кришка — це захист від можливого вибуху через іскри ззовні, потрапляння в акумулятор дрібних частинок і пилу. Також мінімізує витоку кислоти.

У нашому магазині представлений великий асортимент продукції, зокрема автомобільних акумуляторів. Ціни вказані — рекомендовані роздрібні, але вони не остаточні! З нами можна поторгуватися й отримати бонус.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocket |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 13 кг |
| Пусковий струм | 50 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 450 |
| Полярність | Правий + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |