



2 915 ₴
Акумулятор Rocket 6СТ-70 Азія Євро вирізняється високою якістю, модель виробляється в Південній Кореї та розрахована на дуже тривалий термін експлуатації. Найчастіше ця модель купується власниками корейських автомобілів на заміну комплектних АКБ.

Ціна на нашому сайті рекомендована, для наших покупців ми пропонуємо знижки, телефонуєте нам телефоном або ж робіть замовлення на сайті, а про ціну ми домовимося!
Акумулятор Rocket 6СТ-70 Азії Євро виробляється за сучасних технологічних норм, він здатний надійно працювати за будь-яких погодних умов, чудово почувається на морозі та у разі спекотної спеки. Модель використовується для запуску двигуна легкового автомобіля та для живлення автомобільних систем. Номінальна ємність акумулятора становить 70 А·год, водночас він забезпечує силу пускового струму 600 Амперів. Новітня "тягнута" технологія, яка використовується під час виробництва пластин, у багато разів збільшує стійкість до корозії та неабияк збільшує термін експлуатації самого виробу. Пластини моделі виготовляються зі свинцево-кальцієвого сплаву, це неабияк зменшує саморозряджання, утворення газів і втрату води під час експлуатації акумулятора.




Офіційна гарантія на акумулятор становить 1,5 року, водночас виробник заявляє термін експлуатації акумулятора на рівні 7 років. Тип клем: Asia - Type 3.
Комплект постачання:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rocket |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 222 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Пусковий струм | 600 А |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |