![Акумулятор OBERON 6CT 50Ah Eurostandard [–|+], фото 1](https://images.prom.ua/2135143479_akumulyator-oberon-6ct.jpg)
![Акумулятор OBERON 6CT 50Ah Eurostandard [–|+], фото 2](https://images.prom.ua/2135098071_w115_h115_akumulyator-oberon-6ct.jpg)
![Акумулятор OBERON 6CT 50Ah Eurostandard [–|+], фото 3](https://images.prom.ua/2135098070_w115_h115_akumulyator-oberon-6ct.jpg)
1 812 ₴
Акумулятор OBERON 6CT 50Ah Eurostandard [–|+] - оригінальна модель від провідного українського бренду, виробляється на заводі в Дніпропетровській області. Акумулятор досить якісний, підходить для установки на іномарку і для вітчизняного автомобіля.
Ціна на сайті рекомендована, але з нами можна торгуватися! Телефонуйте нам прямо зараз і ми домовимось про знижку!
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+] Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+]](https://images.prom.ua/2135147347_2135147347.jpg?PIMAGE_ID=2135147347)
Модель даного типу може встановлюватися в легкових автомобілях і в невеликій сільськогосподарської техніки. Акумулятор необхідний для запуску двигуна вашого транспортного засобу, а так само для живлення бортової електроніки. Модель здатна забезпечувати пусковий струм в межах 420 Ампер, при цьому її ємність становить 50 Ач. Клема з полярністю "+" розташована праворуч на корпусі АКБ. Акумулятор малообслуживаемый, користувач заливає дистильовану воду в електроліт. В залежності від ступеня використання АКБ, модель прослужить Вам в середньому 5 років. Акумулятор свинцево-кислотний, мало схильний саморозряду. З урахуванням невисокої ціни, ми можемо рекомендувати дану модель як максимально надійну та якісну.
![Гібридна батарея акумулятора OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+] Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+]](https://images.prom.ua/2135124998_2135124998.jpg?PIMAGE_ID=2135124998)
![Надійна конструкція акумулятора OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+] Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+]](https://images.prom.ua/2135128853_2135128853.jpg?PIMAGE_ID=2135128853)
![Індикатор зарядки акумулятора OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+] Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+]](https://images.prom.ua/2135133549_2135133549.jpg?PIMAGE_ID=2135133549)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+] Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 50Ah [–|+]](https://images.prom.ua/2135133503_2135133503.jpg?PIMAGE_ID=2135133503)
Офіційна гарантія від компанії-виробника становить 24 місяці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oberon |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 420 А |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Вага | 14.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Правий + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |