![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 77Ah [–|+], фото 1](https://images.prom.ua/2143167862_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 77Ah [–|+], фото 2](https://images.prom.ua/2135903010_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 77Ah [–|+], фото 3](https://images.prom.ua/2135903013_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 77Ah [–|+], фото 4](https://images.prom.ua/2135903015_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
![Акумулятор OBERON Eurostandard 6CT 77Ah [–|+], фото 5](https://images.prom.ua/2135903016_w115_h115_akumulyator-oberon-eurostandard.jpg)
2 840 ₴
Ціни вказані ознайомчі! Знижка гарантована кожному покупцеві. Телефонуйте і торгуйтеся!
Дуже популярна модель батареї, яка призначена для установки на легкові автомобілі з бензиновим двигуном. Також може використовуватися на водному транспорті, дрібної будівельної та сільськогосподарської техніки. Виробник з багаторічним досвідом роботи велику увагу приділяє якості комплектуючих, в результаті чого батарея має високий робочий ресурс і прекрасні характеристики. Дана модель є свинцево-кальцієві акумулятором з рідким електролітом. Електроліт в цьому випадку являє собою розчин кислоти та дистильованої води. Також всередині знаходиться позитивні і негативні пластини. До їх металу додано кальцій, що істотно знижує саморозряд акумулятора, а також робить його практично необслуговуваним. Досить рідко потрібно буде доливати дистильовану воду, по мірі її випаровування з електроліту. Згідно з правилами техніки безпеки, додавати в електроліт можна виключно воду, але не кислоту. Детальніше з правилами роботи з цією батареєю ви зможете ознайомитися в керівництві користувача, яке йде в комплекті.


Пластини батареї виготовлені з очищеного свинцю, це дозволило значно збільшити ємність пристрою. Також досить високий струм запуску. Батареї кальцієвого типу схильні до сульфатації, тому вам необхідно стежити за тим, щоб акумулятор не піддавався занадто великим розряду.

Ударостійкий корпус виготовлений з матеріалу, який спокійно переносить як високі, так і низькі температури. З даними акумулятором ваш автомобіль буде функціонувати навіть у сильні морози – мінімальний температурний межа роботи батареї становить мінус 30 градусів Цельсія. Пластини виготовлені за технологією лиття, з перфорацією. Це робить їх стійкими до корозії, а також можливим пошкодженням.

Виробником заявлено термін безперебійної служби моделі до 8 років. Безумовно, цей показник буде прямо залежати від того, яким чином ви експлуатуєте батарею. Гарантія від виробника, термін складає 2 роки. Ємність моделі 77 Ач, показник пускового струму становить 720 А. Корпус європейського типу, плюсова клема розташована ліворуч. Клас акумулятора – стандарт.

Не впевнені, який вибрати акумулятор для легкового авто? Телефонуйте нам! Професіонали компанії «Електромотор» безкоштовно допоможуть підібрати необхідну батарею. Великий вибір автомобільних батарей різної ємності під ваші потреби. Весь товар новий, на гарантії, відвантажується зі складу в Києві. Кожному покупцю – знижка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oberon |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 720 А |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | Лівий + |
| Тип акумулятора | свинцево-кислотні батареї |