






3 061 ₴
Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] - продукт відомого в Україні заводу, відрізняється гарною якістю, але в той же час має відносно невисоку ціну. Акумулятори OBERON виробляються не тільки для вітчизняного ринку, вони успішно експортуються за кордон.
Ціни на нашому сайті представлені для ознайомлення з нами можна торгуватися! Робіть замовлення на сайті, або ж дзвоніть нам по телефону! Якщо Ви подивіться відео огляд до кінця дізнаєтеся промо-код за допомогою якого можна отримати знижку до 15% від ціни на сайті.

Ознайомче відео про акумулятор бренду OBERON дивіться на нашому офіційному каналі:
За допомогою акумуляторної батареї здійснюється запуск двигуна автомобіля, вона необхідна і для живлення бортової системи транспортного засобу. Акумулятор даного типу може використовуватися практично на будь-яких легкових автомобілях, невеликих тракторах, а так само на водному транспорті. Акумулятор має зворотну схему полярності, його плюсова клема розташована зліва, мінусова клема знаходиться праворуч. Модель має літій-іонну конструкцію, користувач має доступ до електроліту. Напруга на виході АКБ стандартне, становить 12 Вольт. Клеми має захист від корозії, це гарантує відмінний контакт між ними і проводами, які ведуть до автомобіля. Акумулятор практично не схильний саморозряду, може експлуатуватися і в спеку, і в мороз.
![Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+]](https://images.prom.ua/2136907945_2136907945.jpg?PIMAGE_ID=2136907945)
![Обслуговування акумулятора OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+]](https://images.prom.ua/2136915014_2136915014.jpg?PIMAGE_ID=2136915014)
![Технічні характеристики акумулятора OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+]](https://images.prom.ua/2136915693_2136915693.jpg?PIMAGE_ID=2136915693)
![Вбудований індикатор зарядки акумулятора OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+]](https://images.prom.ua/2136916512_2136916512.jpg?PIMAGE_ID=2136916512)
![Поліпропіленовий корпус акумулятора OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+] Акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+]](https://images.prom.ua/2136916933_2136916933.jpg?PIMAGE_ID=2136916933)
Комплект поставки: акумулятор OBERON 6CT 74Ah Prestige [–|+], гарантійний лист, інструкцію з експлуатації.
Офіційна гарантія на акумулятор становить 2 роки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oberon |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 720 А |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полярність | зворотна (-/+) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | нові |