

19 000 ₴
Плиткоріз Norton Clipper TR 202 - невелика модель напівпрофесійного класу, підходить для обробки невеликих і середніх за розміром заготовок. Плиткоріз має стаціонарну конструкцію, його підстава розташовується на чотирьох складних ніжках.
Плиткоріз використовується при виконанні різних робіт в області будівництва і ремонту, так само підійде він і для виробництва зі штучної навантаженням. За допомогою пристрою ви легко зможете різати плитку, а так само невеликі заготовки з штучного і натурального каменю. Максимальна довжина заготовок, з якими впорається дана модель не повинна перевищувати 650 мм. Плиткоріз здатний різати під прямим кутом плитки товщиною до 15 мм, при нахилі ріжучого диска в 45 градусів, максимальна товщина різу складе 10 мм.
Плиткорізи від ТМ Norton Clipper:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| TR232S | Плиткоріз | 1100 Вт | 860 мм |
| TR 202 | Плиткоріз | 900 Вт | 650 мм |
| TR 252 | Плиткоріз | 1500 Вт | 1200 мм |
| TR 232L | Плиткоріз | 1100 Вт | 1200 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 0.9 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 650 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 35 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 810 мм |
| Ширина столу | 470 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Довжина заготівлі | 650 мм |
| Товщина заготовки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Norton Clipper |
| Стан | нові |