

41 000 ₴
Плиткоріз Norton Clipper TR 232L забезпечить максимально якісну і рівну різання без сколів плитки та інших аналогічних матеріалів. Плиткорізний верстат відноситься до класу напівпрофесійних інструментів, розрахований на виконання робіт по розпилюванню великих і середніх заготовок.
Плиткоріз використовується майстрами плиточниками при виконанні різних робіт з ремонту та будівництва, так само дане устаткування може застосовуватися на невеликому виробництві. Верстат впорається з різкою лицювальної і декоративної плитки, а так само деяких видів штучних і натуральних каменів. Наявність двох вбудованих коліс значно полегшать можливість транспортування плиткоріза.
Плиткорізи від ТМ Norton Clipper:
| Модель | Тип | Потужність | Довжина різання |
|---|---|---|---|
| TR232S | Плиткоріз | 1100 Вт | 860 мм |
| TR 202 | Плиткоріз | 900 Вт | 650 мм |
| TR 252 | Плиткоріз | 1500 Вт | 1200 мм |
| TR 232L | Плиткоріз | 1100 Вт | 1200 мм |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 72 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина столу | 565 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Товщина заготовки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Norton Clipper |
| Довжина столу | 1200 |
| Довжина заготівлі | 1200 |
| Стан | нові |