



787 878 ₴
Плиткоріз Einhell TC TC 618 виконаний з міцної сталі і оснащений електричним мотором з потужністю 600 Вт. Також, є алмазний ріжучий диск, який під час роботи охолоджується водою. Це функція подовжує термін служби диска і його якість роботи. Щоб захистити користувача від одержання травм, прилад оснащений захисним стальним кожухом. Для більш зручної різання плитки, агрегат має конструкцію з застосуванням невеликого столика.
Плиткоріз Einhell TC TC 618 використовують для точного різання невеликий керамічної плитки усіх видів. Товщина плитки повинна бути не більше 3,5 см при різання на 90 градусів і 2,2 см при 45 градусах. Цей прилад завжди стане у пригоді під час будівництва та ремонту в невеликих обсягах.
Компанія Einhell існує з 1960 року і активно випускає всесвітньо відому продукцію для різних сфер діяльності. Її досвід становить понад 55 років у виробництві електроінструментів, дачного та садового обладнання, домашніх інструментів та запчастин для автомобілів. Запорука успіху фірми - відповідність запитам споживачів по всьому світу і постійний розвиток виробництва в усіх напрямках.
У компанії Einhell велику увагу приділяють сервісної політики. Тільки в Україні відкрито 20 офіційних сервісних центрів, які надають повний спектр послуг з ремонту й обслуговування продукції.
Корисні посилання на плиткорізи та каменерізи ТМ Einhell
| Модель | Вага, кг | Максимальна глибина різу, мм | Споживана потужність, Вт |
|---|---|---|---|
| RT-TC 430 U | 25 | 600 | |
| RT-SC 570 L | 54 | 65 | 1500 |
| TC-TC 800 | 9,1 | 34 | 800 |
| TE-TC 620 U | 35,8 | 30 | 900 |
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи плиткоріз Einhell TC TC 618 Ви купуєте надійний верстат з офіційною гарантією якості.
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Компанія Електромотор має величезний досвід у сфері інструментів і обладнання для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямків є плиткорізи та каменерізи. У нас представлена лінійка професійного і побутового інструменту від багатьох виробників.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |