



787 878 ₴
Різьбяр DeWALT DCS690N – це машина, яка працює від акумуляторних батарей. Відрізняється мінімальним рівнем шуму і можливістю експлуатації усередині будівель. Інструмент приводиться в рух бесщеточным двигуном, що забезпечує хорошу продуктивність і тривалий термін служби. Дана модель не вимагає особливого догляду і є прекрасною альтернативою бензиновим різьбярам.
Акумуляторний різьбяр DeWALT DCS690N відмінно підходить для роботи усередині приміщень. З його допомогою легко зробити надрізи в металевих виробах і бетонних підлогах, штроби для прокладки електропроводки, компенсаційні і температурні шви. Завдяки невеликій вазі інструмент дуже комфортний в експлуатації
Історія ТМ DeWALT почалася в 1922 році, коли інженер Раймонд Де Вольт винайшов радіально-консольну пилу. За останні 10 років компанія стала однією з найбільш стрімко розвиваються марок в області професійного електроінструменту. Комбінація двох кольорів, жовтого і чорного, стала зареєстрованої колірною схемою бренду. Інструмент компанії DeWALT відрізняється потужністю, надійністю, довговічністю і точністю.
Модельний ряд бензорізів Norton Clipper широкий.
Таблиця нижче допоможе вибрати свій варіант бензорізу.
| Модель | Діаметр диска | Потужність | Кількість обертів |
|---|---|---|---|
| Norton Clipper CP512-300EU | 300 мм | 4000 Вт | 4450 про./хв |
| Norton Clipper CP514-350EU | 350 мм | 4000 Вт | 4450 про./хв |
В наявності - акумуляторні різьбярі для різних сфер використання і від багатьох виробників
Цінуємо час клієнта — є чат на сайті і всі види месенджерів Консультацію можна отримати будь-яким зручним Вам способом.
Купуючи акумуляторний різьбяр DeWALT DCS690N, Ви отримуєте надійний прилад, який можна використовувати в різних цілях протягом багатьох років.
Компанія Електромотор має великий асортимент продукції для різних сфер діяльності. Одним з основних напрямків є акумуляторні різьбярі. На сайті представлена лінійка промислового та побутового обладнання, різних виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина різу | 8.3 см |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Оборотів в хвилину | 6600 |
| Особливості | Швидке регулювання кожуха, подача води |
| Тип | акумуляторний |