


1 563 ₴
Цифровий мультиметр UNI-T UTM161B (UT61B) — багатофункціональна модель із можливістю під'єднання до персонального комп'ютера, належить до класу професійних пристроїв. Мультиметр дуже легкий в експлуатації та вирізняється високою надійністю.
Модель дає змогу легко вимірювати постійну та змінну напругу, сили струму, ємності, опору, а також частоту та температуру в градусах за Цельсієм і Фаренгейтом. Мультиметр найчастіше використовують під час роботи з проведенням, ремонту комп'ютерної та електричної техніки, а також під час проведення тестувальних робіт. Пристрій обладнується зручною пластиковою підставкою, має міцний, але водночас легкий пластиковий корпус.
Посилання на цифрові мультиметри UNI-T:
| Модель | Постійна напруга | Змінна напруга | Постійний струм |
|---|---|---|---|
| UTM161B | до 750 В | до 750 В | до 10 А |
| UTM 139C | до 1000 В | до 750 В | до 20 А |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 750 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Максимальний діапазон опору | 40 |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 4000 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | МГц |
| Максимальний діапазон частоти | 10 |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Напруга | 9 В |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | нові |