


2 100 ₴
Цифровий мультиметр UNI-T UTM 161E (UT61E) — якісний прилад професійного рівня від надійного китайського виробника. Мультиметр вирізняється компактністю, є вбудована пластикова підставка.
Інструмент цього типу підходить для вимірювання електричних показників струму: постійної та змінної напруги, а також сили струму. Додатково мультиметр використовується для отримання даних про частоту, ємність і опір, підходить для тестування діодів і продзвінки кабелю на наявність пошкоджень. Прилад може бути цікавим для електриків та інженерів, які ремонтують і тестують електроприлади.
Посилання на цифрові мультиметри UNI-T:
| Модель | Постійна напруга | Змінна напруга | Постійний струм |
|---|---|---|---|
| UTM 1120A | до 600 В | до 600 В | не вимірює |
| UTM 161E | до 1000 В | до 750 В | до 10 А |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Максимальний діапазон опору | 220 |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 220000 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | МГц |
| Максимальний діапазон частоти | 220 |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Напруга | 9 В |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | нові |