


11 739 ₴
Мотопомпа HY Hyundai 53 - бюджетна модель від південнокорейського виробника, використовується для перекачування невеликих і середніх об'ємів чистого і злегка забрудненої води. Модель оснащується потужним бензиновим двигуном.
Мотопомпа здатна перекачувати до 500 літрів води за хвилину, у воді можуть міститися сторонні тверді частинки з максимальним діаметром до 4 мм, Найчастіше модель даного класу використовують у сільському господарстві з метою поливу рослин, але так само вона підходить і для гасіння пожеж, наповнення різних резервуарів, відкачування води з басейнів. Забір рідини може проводитися з глибини до 5 метрів, а її подача на максимальну висоту до 30 метрів.
Посилання на мотопомпи:
| Модель | Перекачувана рідина | Потужність | Продуктивність |
|---|---|---|---|
| Hyundai HYH 53-80 | Мало забруднена вода | 6.5 л. с | 267 л/хв |
| Hyundai HYT 83 | Забруднена вода | 6.5 л. с | 917 л/хв |
| HY Hyundai 101 | Мало забруднена вода | 9 л. с | 1335 л/хв |
| Hyundai HYH 52-80 | Мало забруднена вода | 7 л. с | 267 л/хв |
| Hyundai HYA 83 | Агресивні рідини | 7 л. с | 1083 л/хв |
| HY Hyundai 53 | Мало забруднена вода | 5.5 л. с | 500 л/хв |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 24 кг |
| Максимальна пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 4 мм |
| Глибина всмоктування | 5 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 410 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |
| Характеристики приводу | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Марка двигуна | Hyundai IC160 |
| Потужність двигуна | 4.05 кВт |
| Масляний датчик | Так |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |