-8%




640,19 ₴
588,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Обприскувач Forte ОП-10 ручного типу - це доступний за ціною і надійний прилад, який допоможе вам доглядати за рослинами і насадженнями. З допомогою розпилювача рідина з резервуара витрачається рівномірно й економно. З баком об'ємом 10 л ви зможете ефективно обробити невелику територію. Робочої процес за рахунок помпової насоса, який нагнітає тиск до 3 барів після декількох качків. Телескопічна трубка з регулюванням довжини дозволяє обробляти високі дерева.
Обприскувач Forte ОП-10 в компактному корпусі підійде навіть для самих недосвідчених садівників. Це невелика і легка модель з досить простим управлінням. Обприскувач необхідний для розпилення хімічних речовин (отрути, добрив) в парниках, теплицях, в саду або на городній ділянці. З його допомогою ви зможете захистити насадження і рослини від шкідників і бур'янів. Максимальну зручність у роботі забезпечує плечової тип транспортування. Також, даний обприскувач легкий в обслуговуванні, тому прослужить не один рік.
Українська компанія Будпостач представляє більше 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки, як: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філії по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії - оптова торгівля в сегменті B2B і продажу у роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ Forte, ви знайдете обприскувачі, електротріммери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки та багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.


Корисні посилання обприскувачів
| Модель | Вага, кг | Дальність розпилення, м | Об'єм резервуара, л | Харчування |
|---|---|---|---|---|
| Forte 3WF-3 | 11 | 12 | 14 | бензин |
| Forte 3W-650 | 10 | 15 | 14 | бензин |
| Forte ОГ-12 М | 3 | 12 | механічний | |
| Forte 3WF-767 | 9 | 10 | 25 | бензиновий |
| Gerrard GS-12 | 5,5 | 12 | 12 | акумулятор |
| Gerrard GS-16 | 6,5 | 12 | 16 | акумулятор |
| Forte ОГ-12 М | 3 | 12 | механічний | |
| FORTE ВП-8 | 3 | 8 | механічний |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, обприскувачі, тримери, газонокосарки, бензопили, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на обприскувачі ТМ Forte становить 24 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ Forte. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи обприскувач Forte ОП-10 Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Дальність/радіус обприскування | 2 м |
| Об'єм бака | 10 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 70 см |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Загальна вага | 1.6 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 3 бар |