Топ продажГазонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 1
влево
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 2
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 3
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 4
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 5
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 6
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 7
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 8
  • Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE, фото 9
вправо
Газонокосарка Honda HRE370A2 PLE
  • Немає в наявності
  • Код: HRE370A2
    Насосы, ,частотники,генераторы
    Александр -Генераторы
    Павел - генераторы
    Надя- Аккумы, зарядки ИБП
    Если не дозвонились
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте потужну газонокосарку з гарним дизайном? Вам підійде нова модель від японського "самурая" Honda - HRE370A2 PLE! Дану новинку використовують для моментального скосу трави, а також для догляду за невеликими газонами. Ємнісний травозбірник розрахований на 35 л. і не викликає проблем з очищенням. Пластиковий корпус моделі виконаний з високоміцного матеріалу, який впорається з будь-якими перешкодами. У плані продуктивності, ця газонокосарка може похвалитися електричним двигуном на 1300 Вт. Висота зрізу, при цьому, може змінюватись в межах 22-55 мм. Головною перевагою даної моделі є її екологічність і низький рівень шуму. Красивий і гарний газон - це просто! Телефонуйте вже зараз і замовляйте Honda HRE370A2 PLE з дивовижною знижкою!
Бренд Honda
Відео
Перегляньте також невеликий відеоогляд на дану газонокосарку в процесі роботи:
Офіційна гарантія від виробника становить 12 місяців!
конструкція Honda HRE370A2 PLE
Довговічна збірка
Газонокосарка виконана в яскравих кольорах, що робить її досить привабливою для оточуючих. Пластик моделі добре захищений від механічних пошкоджень і не вигорає на сонці. Колеса моделі на 130 мм (передні), а також 160 мм (задні) легко кріпляться до корпусу за допомогою сталевих шарикопідшипників. Для тривалого догляду, розробники обладнали модель 35-ти літровим травозбірником.
потужність Honda HRE370A2 PLE
Висока точність зрізу
Honda HRE370A2 PLE ціна
Honda HRE370A2 PLE
Топ-5 кращих газонокосарок за версією наших клієнтів :
Hyundai LE 4210
Honda HRG 466 C SKEP
Hyundai L 5100M
AL-KO Comfort 34 E
DeWALT DCMW564P2
Основні
ВиробникHonda
Країна виробникЯпонія
ТипГазонокосарка
Тип приводуЕлектродвигун (від мережі)
Максимальна ширина скошування370 мм
Висота скошування55 мм
Тип травозбірникаКомбінований
Об'єм травозбірника35 л
Кількість коліс4 шт.
Матеріал декиПластик
Регулювання висоти скошуванняТак
Гарантійний термін24 міс
СтанНовий
Характеристики електродвигуна, акумулятора
ЖивленняМережа 220В
Споживана потужність1300 Вт