-9%
2 840,75 ₴
2 585,08 ₴
Тример Forte ЕМК-420М - це мережна модель приладу для використання на невеликій ділянці. Електротріммер оснащений двигуном потужністю 1400 Вт, нерозбірної прямою штангою і двома зручними рукоятками - основної та допоміжної D-подібної форми. Ручку можна регулювати по висоті. Ріжучий елемент складається з волосіні діаметром 1,6 мм і металевого леза (три зуба). Їх можна змінювати в залежності від товщини рослинності. Максимальна ширина скошування становить 42 див. Дана модель видає 7500 робочих оборотів в хвилину.
Тример Forte ЕМК-1600 відноситься до садового інструменту, який призначений для догляду за рослинністю на дачній ділянці, територією біля будинку або невеликого офісного будинку. Прилад функціонує від мережі з напругою 220 В 50 Гц. Клавіша запуску розташована всередині основної ручки. Електротріммер продається в зібраному вигляді, тому вам не потрібно витрачати час на складання. Якісні комплектуючі забезпечують довготривалий і надійний термін служби приладу.
Українська компанія Будпостач представляє більше 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки, як: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філії по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії - оптова торгівля в сегменті B2B і продажу у роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ Форте, ви знайдете обприскувачі, електротріммери, мотокоси, драбини, тримери, культиватори, мотоблоки, насосне обладнання та багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.
Корисні посилання на мотокоси і тримери Forte
| Модель | Вага, кг | Потужність, Вт | Число оборотів | Харчування |
|---|---|---|---|---|
| Forte БМК-3100 Professional | 8 | 3000 | 7000 об/хв. | бензин |
| Forte БМК-2553М | 7.8 | 3200 | 9500 об/хв. | бензин |
| Forte БМК-1943М | 8.1 | 3000 | 7000 об/хв. | бензин |
| Forte БМК-520Т | 7.8 | 3300 | 9500 об/хв. | бензин |
| Forte ЕМК-1600 | 6 | 1600 | 10000 об/хв. | мережа |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, тримери, мотоблоки, насосне обладнання, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на тример ТМ Forte становить 12 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ Forte. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи тример Forte ЕМК-420М Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |