







9 996 ₴
Тример акумуляторний-коса Einhell AGILLO - потужний інструмент, який допомагає зберегти ваш газон в доглянутому стані в тих місцях, де не може впоратися стандартна газонокосарка. Ця модель підходить для трави, бур'янів у важкодоступних місцях: біля парканів, огорож, стовпів, бордюрів.
Інструмент використовується на найбільш віддалених ділянках завдяки двом акумуляторним батареям.
Einhell AGILLO оснащений бесщеточным двигуном Einhell Brushless, який забезпечує тривалий термін експлуатації пристрою в найскладніших умовах. Для роботи інструмент потрібно використовувати 2 акумулятора потужністю в 18 Ст. Завдяки відсутності кабелю живлення ви можете працювати у віддалених місцях без ризику пошкодити шнур або спіткнутися про нього.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Великий німецький виробник різних електроінструментів та обладнання, який зарекомендував себе на ринку більше 45 років. Наша компанія є офіційним дилером продукції Einhell на території України. Ми продаємо тільки 100 % оригінальний товар. Весь модельний ряд обладнання виробництва Einhell, представлений на нашому сайті, має офіційну гарантію від заводу-виробника. Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснює авторизированная мережа сервісних підприємств по всій Україні.
Einhell AGILLO оснащений системою блокування шпинделя для швидкої зміни ножа на котушку з волосінню.
Роздільна алюмінієва ручка економить простір і полегшує транспортування.
Універсальна ручка велосипедного типу з покриттям Softgrip забезпечує зручне і комфортне керування.
Тример-коса може бути обладнаний котушкою з волосінню або ножем.
Для ідеального вагового балансу і передачі потужності в цій моделі розташували двигун внизу.
Трьох зубчасте високоякісне лезо забезпечує результат високого рівня.
Для комфортної роботи в комплект входить високоякісний пояс.
Тример-коса Einhell AGILLO
Високоякісний пояс
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
В комплект не входить зарядний пристрій і акумулятор
Посилання на тримери:
| Модель | Вага | Привід | Ширина косіння | Потужність двигуна |
|---|---|---|---|---|
| 1.9 кг | Акумуляторний | 25 см | 0.7 л/сек | |
| 2.4 кг | Акумуляторний | 30 см | 0.8 л/сек | |
| 2.64 кг | Електричний | 30 см | 0.61 л/сек | |
| 5.1 кг | Електричний | 35 см | 1.65 л/сек | |
| 1.2 кг | Акумуляторний | 24 см | 0.02 л/сек | |
| 1.5 кг | Електричний | 22 см | 0.34 л/сек |
На кожен тример з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.09 кг |
| Розміри | 1130 x 350 x 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |