

1 777 ₴
Акумуляторна газонокосарка Einhell GE-CM 36 Li M Kit - потужний, надійний і високоякісний інструмент, який допоможе зберегти ваш газон площею до 350 кв. м в доглянутому стані.
Ця модель працює від двох 18 акумуляторів із серії Power X-Change system. Пристрій не потребує ретельному обслуговуванні, з ним набагато простіше працювати.
Einhell GE-CM 36 Li M Kit оснащена двома акумуляторами ємністю 3 Ач, які захищені від перегріву, перевантаження, не бояться перезарядки і не піддаються мимовільної розрядки. Акумуляторні батареї відносячи до серії Power X-Change system, які підійдуть до іншого пристрою цієї ж серії, наприклад: до перфоратора, торцювальної пили, шуроповерту, болгарці.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell GE-CM 36 Li M Kit має 6 рівневу регулювання висоти скошування трави в діапазоні від 25 до 75 мм.
Забезпечує якісне скошування трави сталевий ніж спеціальної форми.
Газонокосарка оснащена довгою, складною ручкою, що регулюється в трьох положеннях і дозволяє зберігати пристрій в складеному вигляді в невеликому приміщенні.
Травозбірник, об'ємом 40 літрів, оснащений індикатором рівня наповненості.
Ця модель легко працює у важкодоступних місцях: під лавками, біля стін, навколо дерев.
Корпус газонокосарки виготовлений з високоякісного ударостійкого пластику.
Модель оснащена вбудованою ручкою для зручності транспортування.
Газонокосарка Einhell GE-CM 36 Li M Kit
Зарядний пристрій
Акумулятор Li-Ion 18В, 3.0 Ач - 2 шт
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на газонокосарки:
| Модель | Вага | Обсяг травозбірника | Ширина захоплення | Потужність двигуна |
|---|---|---|---|---|
| 34.5 кг | 60 л | 51 см | 5.5 л/сек | |
| 25.4 кг | 70 л | 46 см | 4 л/сек | |
| 7.59 кг | 28 л | 30 см | 1.36 л/сек | |
| 25.5 кг | 55 л | 48 см | 1.5 л/сек |
На кожна газонокосарка з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота косіння, мм | 25-75 |