-9%



2 690,36 ₴
2 448,23 ₴
Тример GRUNHELM GR-42S - це відмінний садовий інструмент з легкої і збалансованої конструкцією. Його використовують для догляду за газоном, невеликий присадибної території, на дачі або будь-якого садового ділянки. З допомогою такого тримера ви зможете зрізати траву волосінню з максимальною шириною в 420 мм. Дана модель приладу легко скосить рослинність навіть в самих важкодоступних місцях - біля стін, огорож, між чагарниками, і в тих місцях, де не впорається газонокосарка.
Українська компанія Будпостач представляє більше 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки, як: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філії по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії - оптова торгівля в сегменті B2B і продажу у роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ GRUNHELM, ви знайдете обприскувачі, електротріммери, мотокоси, тримери, драбини, культиватори, мотоблоки та багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.
Корисні посилання на тримери і мотокоси
| Модель | Привід | Ширина косіння, мм | Потужність, л. с. | Вага, кг |
|---|---|---|---|---|
| Stiga SBC233D | Бензиновий | 430 | 1.2 | 7.8 |
| Зеніт ЗТБ-А 3000 K | Бензиновий | 415 | 4.1 | 6.6 |
| Sequoia SPB43 | Бензиновий | 440 | 2.44 | 8.9 |
| Grunhelm GR-31T | Бензиновий | 440 | 3.8 | 7 |
| Grunhelm GR-3200 Professional | Бензиновий | 240 | 8 |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, тримери, обприскувачі, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на тримери ТМ GRUNHELM становить 12 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ GRUNHELM. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи тример GRUNHELM GR-42S Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна, це рекомендована роздрібна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип штанги | Пряма |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 7500 |
| Максимальна ширина скошування | 420 |