
785 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Електропила Forte FES28-40Р володіє високою продуктивністю за рахунок потужного електричного двигуна на 3,8 кінських сил і 2800 Вт. Це побутовий інструмент з надійним маслонасосом та ефективної антивібраційною системою. Одним з важливих особливостей даної пилки є можливість натягувати ланцюг без ключів. Ударостійкий корпус з міцного пластику захищає внутрішні комплектуючі від механічних пошкоджень і продовжує термін служби електропилки. Також, дана модель оснащена такими функціями, як: легкий старт, антивібраційна система, миттєвий гальмо ланцюга, блок кнопки від випадкового включення.
Електропила Forte FES28-40Р відмінний варіант інструменту для побутового використання. З її допомогою ви зможете підготувати дрова, зрізати гілки, валити дерева, розпилювати дошки та балки. За рахунок високої швидкості ланцюга різання відбувається легко і швидко. Якщо необхідно зупинити розпил, зупинка ланцюга відбувається менше, ніж за 0,12 секунд. Варто виділити, що дана модель виконана з функцією автоматичного змащення ланцюга і з SDS-зажимом.
Українська компанія Будпостач представляє більше 30 тис. товарів відомих виробників. Серед великого асортименту продукції представлені такі торгові марки, як: GRUNHELM, BUDFIX, HAISSER, FORTE, WERK, СТАЛЬ, GERRARD, ENERGY POWER, KAISER, СВІТЯЗЬ. Працівники в кількості 1700 осіб працюють у 71 філії по всій Україні. Висока якість і надійність продукції оцінили споживачі далеко за межами нашої країни. Основна структура діяльності компанії - оптова торгівля в сегменті B2B і продажу у роздріб за допомогою мережі інтернет. Серед широкого вибору товарів ТМ Forte ви знайдете обприскувачі, бензопили, електротріммери, мотокоси, драбини, культиватори, мотоблоки та багато іншого, що завжди стане в нагоді в побуті або в широких сферах діяльності.
Подивіться невеликий відео огляд аналогічної електропили Forte FES28-40Р
Корисні посилання на бензо - та електропилки
| Модель | Вага, кг | Довжина шини, см | Потужність, л. с. | Клас |
|---|---|---|---|---|
| GS-4000MG | 5.5 | 40 | 4.5 | побутова |
| GS-4500MG | 5.5 | 45 | побутова | |
| GS52-18 | 5.5 | 45 | 4.2 | побутова |
| GS58-18/2 | 5.5 | 45 | 4.4 | побутова |
| FGS - 140 | 5.2 | 40 | побутова | |
| FGS-145 | 5.4 | 45 | побутова | |
| FGS-1520 | 5.6 | 3.5 | побутова | |
| БП5200MG | 6.9 | 45 | 6.1 | побутова |
| БЖ 58-20 | 6 | 50 | 4.8 | побутова |
| FES24-40В | 5 | 40 | побутова |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, електропили, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на електропили ТМ Forte становить 12 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ Forte. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи пилу Forte FES28-40Р Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!
Компанія Електромотор є офіційним дилером товарів Forte на території України. Ми продаємо тільки 100 % оригінальний товар. Ця модель має офіційну гарантію та сервіс від компанії-виробника терміном на 12 місяців. Всі пили є у нас на складі в місті Києві і їх можна переглянути в нашому інтернет-магазині на сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 120 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 3.8 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Ні |