



21 668 ₴
Компресор Einhell TH-AC 200/30 OF - інструмент, який підходить для всіх робіт із застосуванням стисненого повітря.
Ця модель працює повністю без олії і не вимагає техобслуговування.
Einhell H-AC 200/30 OF - одноциліндровий мобільний компресор з прямим приводом, який використовується для розпилення, в обробних роботах, для надування коліс, м'ячів, матраців.
Цей апарат можна використовувати в умовах, де потрібен чистий робочий повітря без домішок, наприклад, в області медицини, харчової промисловості.
На компресор поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell TH-AC 200/30 OF обладнаний реле тиску, яке відповідає за автоматичне вмикання та вимикання двигуна для підтримки тиску в ресивері.
Система фільтрації впускного повітря відбирає дрібні частинки з повітря і забезпечує відсутність їх появи в системі.
Модель оснащена механізмом для регулювання тиску.
Компресор має додатковий манометр для точності налаштування.
Модель оснащена безмасляным двигуном , який не вимагає догляду в період експлуатації.
30 літровий ресивер зберігає стиснене повітря і завдяки цьому зменшується частота включення двигуна, що значно зменшує навантаження на пристрій.
Внутрішні стінки резервуара покриті спеціальним матеріалом, який запобігає появі корозії, захищає від перегниваючи.
Виробник упевнений в якості пристрою і дає 10 років гарантії від наскрізної корозії резервуара.
Дренажний клапан передбачений для зливу конденсату.
Компресор Einhell TH-AC 200/30 OF
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на компресори:
| Модель | Вага | Обсяг ресивера | Потужність |
|---|---|---|---|
| 426 кг | 500 л | 7500 Вт | |
| 128 кг | 200 л | 900 Вт | |
| 20.78 кг | 24 л | 1500 Вт |
На кожен компресор з нашого каталогу, поширюється гарантія від виробника. Кур'єри компанії Електромотор доставлять замовлення по місту Києву, доставка по Україні здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 30 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 17.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |