

7 377 ₴
Акумуляторна пила MAKITA DUC122RFE з високою продуктивністю дозволяє швидко і ефективно проводити розпилювання дощок, колод, балок. З таким інструментом ви зможете підготувати дрова, без особливого навантаження на руки валити дерева і досить легко обрізати гілки різної товщини. Вага пили - 2,6 кг, а швидкість ланцюга становить 300 м/с. Тому, даної акумуляторної пилкою працювати досить просто. Вона не вимагає особливих умов для зберігання і проста в обслуговуванні.
Всесвітньо відома компанія MAKITA існує на ринку більше 100 років. За цей період вона встигла завоювати довіру великої кількості споживачів по всьому світу. Є маса позитивних відгуків про продукції даної торгової марки. Великий асортимент товарів, що випускаються під ТМ MAKITA налічує понад 1100 найменувань. Це 350 інструментів різного типу - шуруповерти, дрилі, пили, верстати, обладнання для різних сфер діяльності, і велика кількість аксесуарів до них. В Європі розташовані три підприємства і п'ять по всьому світу.
Подивіться невеликий відео огляд акумуляторної пилки MAKITA
Корисні посилання на бензо - та електропилки
| Модель | Вага, кг | Довжина шини, см | Потужність, л. с. | Клас |
|---|---|---|---|---|
| GS-4000MG | 5.5 | 40 | 4.5 | побутова |
| GS-4500MG | 5.5 | 45 | побутова | |
| GS52-18 | 5.5 | 45 | 4.2 | побутова |
| GS58-18/2 | 5.5 | 45 | 4.4 | побутова |
| FGS - 140 | 5.2 | 40 | побутова | |
| FGS-145 | 5.4 | 45 | побутова | |
| FGS-1520 | 5.6 | 3.5 | побутова | |
| БП5200MG | 6.9 | 45 | 6.1 | побутова |
| БЖ 58-20 | 6 | 50 | 4.8 | побутова |
| FES24-40 | 6.5 | 40 | побутова |
У нашому інтернет магазині "Електромотор" ви знайдете великий асортимент товарів від світових лідерів-виробників в кількості понад 16 тис. позицій. Це інструменти, кліматичне обладнання, мотокоси, мотоблоки, електропили, обприскувачі, тримери, газонокосарки, електропили та інша продукція високої якості. Офіційна гарантія від виробника на акумуляторні пили ТМ MAKITA становить 36 міс.
Основний склад і головний офіс компанії Електромотор розташований у Києві. В наявності на складі представлений широкий асортимент товарів від світових брендів, в тому числі і продукція ТМ MAKITA. Всі бажаючі покупці можуть забрати своє замовлення самовивозом зі складу або оформити доставку зручним перевізником у будь-який населений пункт України.
Купуючи акумуляторну пилу MAKITA DUC122RFE Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!
Компанія Електромотор є офіційним дилером товарів MAKITA на території України. Ми продаємо тільки 100 % оригінальний товар. Ця модель має офіційну гарантію та сервіс від компанії-виробника терміном на 12 місяців. Всі пили є у нас на складі в місті Києві і їх можна переглянути в нашому інтернет-магазині на сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Довжина шини | 11.5 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 30 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 1 сек |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Набір насадок | Ні |