


787 878 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC254CZ - професійна модель від всесвітньо відомого японського бренду в області виробництва інструментів, пила досить легка і компактна, за рахунок живлення від літій-іонної акумуляторної батареї, має високий ступінь автономності роботи.
За допомогою даної ланцюгової пили можна виконувати розпил будь-яких заготовок з дерева з максимальним діаметром до 250 мм Пила стане відмінним помічником в садовому господарстві, з її допомогою можна проводити зрізання невеликих і середніх за діаметром гілок, підходить для використання в лісі, при проведенні робіт у галузі будівництва і при заготівлі дров. Довжина комплектної пильної шини - 25 см, при товщині ланки ланцюга в 1,3 мм.
Зверніть увагу: акумуляторна батарея, зарядний пристрій і валіза для транспортування не входять в комплект поставки та купуються користувачем окремо!
Посилання на електропили:
| Модель | Харчування | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|
| Makita DUC254Z | акумулятор | 25 см | 2.8 кг |
| Makita DUC256Z | акумулятор | 25 см | 4.8 кг |
| Makita DUC306Z | акумулятор | 30 см | 4.8 кг |
| Makita DUC254CZ | акумулятор | 25 см | 3.3 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.3 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22.5 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |