


787 878 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC252Z - компактна, але в той же час дуже якісна модель професійного класу від надійного японського виробника. Для роботи пили не потрібно підключення до електромережі, модель працює від двох Li-Ion АКБ з напругою 18 Вольт.
Висока продуктивність пили дозволяє її використовувати в садовому господарстві з метою обрізки гілок дерев, так само вона відмінно справляється з розпилом будь-яких деревосодержащих матеріалів, може використовуватися при проведенні ремонтних або будівельних робіт і при вирішенні різних завдань в побутовій сфері. Довжина пильної шини в даному пристрої складає 25 см, при цьому її ланцюг оснащується 40 окремими зубцями.
Акумуляторна батарея, зарядний пристрій і валіза для транспортування не входять в комплект поставки пилки і купуються користувачем окремо!
Посилання на електропили:
| Модель | Харчування | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|
| Makita DUC256CZ | акумулятор | 25 см | 3.3 кг |
| Makita DUC353Z | акумулятор | 35 см | 5.2 кг |
| Makita DUC355Z | акумулятор | 35 см | 5.2 кг |
| Makita DUC252Z | акумулятор | 25 см | 4.6 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.6 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 85 мл |
| Рівень шуму | 95.7 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |