




19 499 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC256PT2 - незамінний помічник в арсеналі будь-якого садівника, модель відноситься до пристроїв професійного рівня. Пила працює від двох акумуляторних батарей з напругою 18 Вольт, це гарантує їй високу ступінь автономності роботи.
Ланцюгова пила відноситься до категорії універсального інструменту, з її допомогою ви не тільки зможете підрізати гілки на дереві, але й розпиляти різні деревосодержащие матеріали (ДСП, ДВП, МДФ), заготовити дрова на опалювальний період. За допомогою пилки ви зможете різати гілки та заготовки максимальний діаметр яких становить до 250 мм включно. Мастило ланцюга маслом проводиться в автоматичному режимі, користувачеві необхідно лише залити масло в спеціальний картер (200 мл).
Посилання на електропили:
| Модель | Харчування | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|
| Makita DUC355Z | акумулятор | 35 см | 5.2 кг |
| Makita DUC252Z | акумулятор | 25 см | 4.6 кг |
| Makita DUC353 | акумулятор | 35 см | 5.2 кг |
| Makita DUC256PT2 | акумулятор | 25 см | 5.1 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 5.1 кг |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |