

787 878 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC 302 - дуже компактна, але в той же час продуктивна модель професійного класу, розроблена і виробляється відомим японським концерном. Пила працює від двох акумуляторних батарей з напругою 18 Вольт кожна.
Пила має широкий спектр застосування, може використовуватися в садівництві з метою обрізки гілок, у будівельній і комунальній сферах та з метою вирішення різних побутових завдань. За допомогою пристрою ви легко зможете пиляти деревину та аналогічні матеріали, за умови, що товщина гілки або заготовки не перевищує 300 мм Під час роботи пилки мастило пиляльного ланцюга здійснюється в автоматичному режимі.
Посилання на електропили:
| Модель | Харчування | Довжина шини | Вага |
|---|---|---|---|
| Makita DUC306PT2 | акумулятор | 30 см | 4.8 кг |
| Makita DUC356PT2 | акумулятор | 35 см | 4.8 кг |
| Makita DUC406PT2 | акумулятор | 40 см | 4.8 кг |
| Makita DUC 302 | акумулятор | 30 см | 4.1 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4.1 кг |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.3 м/сек |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |