









6 288 ₴
Шліфмашина Einhell МС-DW 225 - універсальний інструмент, який використовується для ремонту і внутрішньої обробки. Потужний 600 Вт двигун легко справляється з шліфуванням стель, стін і з видаленням залишків старої штукатурки, шпалер, фарби.
Einhell МС-DW 225 оснащена електронним контролем швидкості, який регулює інтенсивність впливу на робочу поверхню, підібрати оптимальну швидкість допоможе система плавного регулювання. Компактні розміри машини і ергономічний дизайн забезпечують додатковий комфорт.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell МС-DW 225 якісно обробляє поверхню в будь-якому положенні завдяки блоку з необмеженою рухливістю шліфувальної головки.
Ви можете підібрати оптимальну довжину інструменту за допомогою телескопічної ручки, яка регулюється в діапазоні від 110 до 165 див.
Забезпечує якісну експлуатацію великий діаметр робочої площадки з можливістю статутне кола діаметром до 225 мм
Для підтримання чистоти під час обробки ви можете підключити будівельний пилосос.
Для оптимальної роботи на стелі інструмент має додаткову рукоятку.
Ви можете налаштувати регулювання обертів пристрою для будь оснащення або типу роботи.
Модель оснащена ручкою, яка складається навпіл. Таким чином, пристрій буде займати в 2 рази менше місця.
Шліфмашина Einhell МС-DW 225
Пластиковий кейс
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на шліфувальні машини:
| Модель | Вага | Потужність | Максимальна кількість оборотів |
|---|---|---|---|
| 4.7 кг | 550 | 1600 об/хв | |
| 3.8 кг | 1200 | 3500 об/хв |
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |