





8 316 ₴
Шліфмашина Einhell TE-DW 180 - універсальний пристрій, що використовується професіоналами і любителями для внутрішньої обробки і для ремонту. Конструкція інструменту, його функціональність дозволяє виконувати обробку вертикальних і горизонтальних поверхонь.
Einhell TE-DW 180 використовується для шліфування стелі, підлоги, стін, гіпсокартонних панелей, видалення фарби, шпалер, залишків штукатурки і клею. Під можете застосовувати пристрій для шліфування дерев'яних поверхонь, шліфування бетонної стяжки на підлозі.
На пристрій поширюється офіційна гарантія від компанії-виробника терміном на 24 місяці.
Einhell TE-DW 180 оснащена потужним 1300 Вт двигуном, який виконує завдання будь-якої складності.
Збільшує ресурс роботи двигуна мідна обмотка.
Ви можете за допомогою регулювання швидкості налаштувати пристрій для обробки поверхні будь-якого типу з застосуванням різних оснащень.
Модель оснащена робочим диском 180 мм, який за рахунок великої площі охоплення забезпечує ефективну обробку.
Надійне утримання інструменту в руці забезпечує нековзне покриття рукоятки.
Рівномірно розподілить навантаження і забезпечить комфортну експлуатацію пристрою додаткова ручка і основна рукоять.
Завдяки балансуванню корпусу і деталей машина має низький рівень вібрації.
Дозволяє змінити оснастку після її зношення або швидко перейти від однієї градації зерна до іншої система швидкої заміни паперу.
Завдяки плавного регулювання швидкості ви можете налаштувати пристрій індивідуально до кожної задачі.
Шліфмашина Einhell TE-DW 180
Шліфувальний диск для бетону, граніту, стяжки і видалення плиткового клею
Шліфувальна подушка для обробки гіпсокартону стін та стелі.
Диск зі сталевими щітками для видалення залишків клею і шпалер
Шліфувальні круги 180 мм - 6 шт
Гарантійний талон
Інструкція по експлуатації
Упаковка
Посилання на шліфувальні машини:
| Модель | Вага | Потужність | Максимальна кількість оборотів |
|---|---|---|---|
| 4.7 кг | 550 | 1600 об/хв | |
| 3.8 кг | 1200 | 3500 об/хв | |
| 3.2 кг | 600 | 1500 об/хв |
Замовляйте вже сьогодні!
🐼
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 5.7 кг |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |