
301,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Радіатор Ferroli POL 350/10 використовується в складі систем опалення приміщень. Радіатор має якісну та надійну конструкцію, призначений для тривалого терміну експлуатації. Радіатори Ferroli виробляються на заводі бренда в Італії.
Для функціонування систем опалення газових котлів необхідний радіатор, з його допомогою безпосередньо відбувається процес опалення повітря в приміщенні. Радіатор складається з 10 окремих секцій, всі вони виготовлені з алюмінію й пофарбовані спеціальною порошковою емаллю, яка гарантує захист від можливого прояву корозії. Теплова потужність радіатора в режимі нагрівання за температури води в ньому 70 градусів за Цельсієм становить 1350 Вт, ця модель здатна ефективно обігрівати площу в 7 м2.
Посилання на радіатори:
| Модель | Матеріал | Кількість секцій | Вага |
|---|---|---|---|
| Ferroli POL 350/10 | алюміній | 10 | 10.4 кг |
| Ferroli POL 500/08 | алюміній | 10 | 13 кг |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 1350 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Вага | 10.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 432 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |