
603,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Радіатор Ferroli Proteo 450, 1 секція постачається по одній секції, у нашому інтернет-магазині ви зможете замовити потрібну вам кількість секцій, які скріплюються між собою в процесі монтажу радіатора. Радіатор виробляється на заводі бренда в Іспанії.
Радіатор використовується як батарея, яка необхідна для обігрівання приміщення і є частиною системи опалення, під'єднується до газового котла за допомогою труб. Одна секція радіатора розрахована на опалення площі в 1 м2. Потужність обігріву кожної секції становить 143 Вт (за температури теплоносія 70 градусів за Цельсієм). Радіатор виготовляється з алюмінію, водночас вага кожної секції — приблизно 1 кг.
Посилання на радіатори:
| Модель | Матеріал | Кількість секцій | Вага |
|---|---|---|---|
| Ferroli POL 350/10 | алюміній | 10 | 10.4 кг |
| Ferroli POL 500/08 | алюміній | 10 | 13 кг |
| Ferroli Proteo 450, 1 секція | алюміній | 1 | 1 кг |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Іспанія |
| Теплова потужність | 143 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 431 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 143 Вт |