



603,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
Радіатор Ferroli Proteo HP 600, 1 секція — необхідний аксесуар для систем опалення приміщень, постачається по одній секції, у нас ви зможете замовити потрібну кількість секцій, залежно від площі приміщення. Радіатор був розроблений в Італії, але виробляється на заводі Froli в Іспанії.
Для ефективного теплообміну між газовим котлом і опалюваним приміщенням необхідно використовувати батарею, чудово підходить для виконання цього завдання радіатор Ferroli Proteo HP 600. Кожна секція радіатора здатна ефективно обігрівати площу в 1 м2. Тепловіддача секції за температури теплоносія в 70 градусів за Цельсієм становить 178 Вт. Офіційна гарантія на радіатор — 10 років.
Посилання на радіатори:
| Модель | Матеріал | Кількість секцій | Вага |
|---|---|---|---|
| Ferroli POL 350/10 | алюміній | 10 | 10.4 кг |
| Ferroli POL 500/08 | алюміній | 10 | 13 кг |
| Ferroli Proteo 450, 1 секція | алюміній | 1 | 1 кг |
| Ferroli Proteo HP 600, 1 секция | алюміній | 1 | 1.07 кг |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Іспанія |
| Теплова потужність | 178 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Вага | 1.07 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 582 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 1 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |