
5 282,80 ₴
Електричний проточний водонагрівач Hi-Therm JET-W 5.0 — компактний і зручний прилад, який використовується для забезпечення гарячого водопостачання вашої душової кабіни. Водонагрівач електричний, він працює від мережі, яка має напругу 220 вольтів.
Проточний водонагрівач чудово справляється з забезпеченням гарячої води в душовій кабіні приватного будинку або квартири. Прилад постачається разом із набором для душу з душовою лійкою, яка має отвори аератора. Максимальна витрата води становить 1,5 літрів за хвилину роботи, водночас водонагрівач споживає 5 кВт електричної енергії, це треба враховувати під час під'єднання до електромережі.
Посилання на водонагрівачі:
| Модель | Продуктивність | Потужність | Живлення |
|---|---|---|---|
| Hi-Therm JET-MIX 5.5 | 1.6 л/хв | 5,5 кВт | 220 В |
| Hi-Therm JET-SMART 3.5 | 1,2 л/хв | 3,5 кВт | 220 В |
| Hi-Therm JET-SMART 5.5 | 1.6 л/хв | 5,5 кВт | 220 В |
| Hi-Therm JET-W 5.0 | 1.5 л/хв | 5 кВт | 220 В |
Шукайте промокоди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Therm |
| Країна виробник | Польща |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Робочий тиск | 6.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вага | 2.42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 45 мм |