




6 691,50 ₴
Вартість інструмента рекомендована роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокад із добрим знижком!
Радіатор KORADO 22VK 300X1000 являє собою надійний панельний радіатор з природним перебігом повітря вздовж грельної поверхні. Найгрівальна панель виготовлена з двох якісних штампованих аркушів із вертикальним і горизонтальними канальцями. Оптимальна рекомендована площа для підігрівання, встановлена виробником, становить 12.5 м2. Наявність конвектора сприяє збільшенню теплових характеристик радіатора до 30%. Максимальна температура теплоносія — 110 С. Комплектація радіатора KORADO 22VK 300X1000 вмикається: кран Маївського, заглушку, а також інструкцію. Зверніть увагу, що комплект кріплень не постачає разом із моделлю. Телефонуйте вже сьогодні та замовляйте за максимально вигідною ціною! Промокад на знижку можна отримати в чаті або телефоном компанії «Електромотор»!
Відома чеська компанія KORADO утворилася в 1990 році та на сьогодні є однією з провідних із виробництва панельних радіаторів. Грамотний менеджмент і демократичний маркетинговий підхід допомогли компанії залучити умілий персонал, запустити сучасні технології виробництва й організувати величезну мережу збуту в Європі, Японії та Китаї. Задовольнити потреби клієнта та зробити його щасливим — це те, до чого завжди прагнула чеська компанія впродовж усіх років виробництва. Радіатори KORADO здійснюють рівномірне та швидке нагрівання приміщень на кожному квадратному метрі. Усі моделі підтверджені сертифікатами якості ISO 9001 і LGA Нюрнберг.
Топові новинки радіаторів завжди доступні на нашому сайті:

Унікальна конструкція радіатора дає йому швидко розігріватися до високих температур. Вага KORADO 22VK 300X1000 становить усього 18 кг. Модель весьма герметична і надійна у разі тривалого використання. Гарний білий дизайн покращить загальний інтер'єр у вашій кімнаті.

Ця модель добре підходить для опалення житлових будинків. Її можна легко під'єднувати на двотрубну систему, а за допомогою арматури також можливе приєднання й на однотрубну. З радіатором KORADO 22VK 300X1000 ви можете розраховувати на максимальну зручність монтажу з прихованим проведенням труб.

Купуючи модель KORADO 22VK 300X1000 у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром у повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками панельних радіаторів з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати персональний промокад на знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 966 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |