
14 599 ₴
Бойлер Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S (1000W) - елегантне рішення, яке одночасно прикрасить інтер'єр Вашого будинку і забезпечить його постійним наявністю гарячої води. Спосіб установки настінний, універсальний (вертикально/горизонтально). Компактні габарити і прямокутна форма передбачають просту і швидку установку.
Використовується у невеликих приватних квартирах або будинках. Висока працездатність забезпечує постійну подачу гарячої води. Бойлер оснащений двома пов'язаними між собою баками. Вода в них нагрівається поступово, тому Ви зможете прийняти душ не чекаючи повного нагріву. Два магнієвих анода в зв'язці з системою Steatite виключають появу корозії. Термостат і запобіжний клапан роблять роботу бойлера повністю безпечною.
Посилання на бойлери Atlantic:
| Модель | Обсяг бака | Потужність | Час нагріву |
|---|---|---|---|
| VMR 50 | 50 л | 1200 Вт | 2 ч 40 м |
| VMR 80 | 80 л | 1200 Вт | 3 години 51 м |
Рекомендована роздрібна ціна, однакова у всіх Інтернет-магазинах!
Шукайте промо коди на нашому Youtube каналі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1 кВт |
| Об'єм ємності для води | 25 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нові |
| Напруга мережі | 220 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |