



4 204 ₴
Бойлер Thermex Ceramik 100 V має вертикальну конструкцію і прямокутну форму, модель розрахована на побутове застосування. Офіційна гарантія на електричні компоненти становить 12 місяців, а на його бак - 60 місяців. Бойлер працює від електромережі з напругою 220 Вольт.
Бойлер дозволяє організувати постійне гаряче водопостачання на будь-яких об'єктах, але найчастіше подібна модель встановлюється в квартирах, приватних будинках, може застосовуватися також в офісах і закладах громадського харчування. Бойлер має накопичувальну конструкцію, він оснащується баком об'ємом 100 літрів. Повністю вода в баку нагрівається за 1 годину і 20 хвилин. Усередині бака є сучасне покриття з використанням биостеклофарфора.
Посилання на бойлери:
| Модель | Тип | ТЕН | Потужність | Обсяг бака |
|---|---|---|---|---|
| Hi-therm Eco Life VBO 50 | накопичувальний | "мокрий" | 1500 Вт | 50 л |
| Hi-therm Eco Life VBO 80 | накопичувальний | "мокрий" | 1500 Вт | 80 л |
| Thermex Ceramik 100 V | накопичувальний | "мокрий" | 2000 Вт | 100 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1223 мм |
| Ширина | 434 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |