



3 499 ₴
Бойлер Thermex Ceramik 80 H - популярна на вітчизняному ринку модель побутового рівня. Бойлер виробляється в Китаї, але має високу якість виконання, гарантія на його бак становить 5 років, а на електричну частину - 1 рік. Модель живиться від однофазної електромережі з напругою 220 Вольт.
Бойлер дозволяє вирішити проблему з відсутністю постачання гарячого водопостачання. Модель накопичувального типу, має вбудований бак для води, обсяг якого становить 80 літрів. Найчастіше подібні бойлери встановлюються в квартирах, на дачах, в заміських будинках, але його так само можна використовувати і в офісних будівлях та в інших приміщеннях. Модель комплектується двома електричними Тенами (1200 і 800 Вт).
Посилання на бойлери:
| Модель | Установка | Тип | ТЕН | Потужність | Обсяг бака |
|---|---|---|---|---|---|
| Thermex Ceramik 30 V | вертикальна | накопичувальний | "мокрий" | 2000 Вт | 30 л |
| Thermex Ceramik 50 H | горизонтальна | накопичувальний | "мокрий" | 2000 Вт | 50 л |
| Thermex Ceramik 50 V | вертикальна | накопичувальний | "мокрий" | 2000 Вт | 50 л |
| Thermex Ceramik 80 H | горизонтальна | накопичувальний | "мокрий" | 2000 Вт | 80 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Біостеклофарфор |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 434 мм |
| Ширина | 1013 мм |
| Глибина | 306 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Термометр | Так |