




14 914 ₴
Для даної моделі встановлена рекомендована роздрібна вартість, яка не є остаточною. Телефонуйте вже сьогодні і отримайте персональний промокод на знижку!
Дана новинка призначена для зняття штукатурки, плитки, видалення будівельного сміття, а також зняття застарілих покриттів. Makita HK 0500 має покращений патрон SDS-Plus з захистом від пилу. Для заміни оснащення більше немає необхідності у використанні додаткових інструментів. Установка долота може бути проведена в 12 положеннях на вибір користувача. Зручний курковий перемикач запобігає втомі пальців навіть при тривалих навантаженнях. У комплекті з відбійним молотком Makita HK 0500 покупець також отримає зубило і пластиковий кейс для зберігання. Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати промокод на хорошу знижку! Ціна не остаточна!
Торгова марка Makita на сьогоднішній день вважається беззаперечним лідером в розробці інструментів для будівництва, садівництва, а також виробництва різноманітних промислових матеріалів. Досить нескромне асортимент що випускаються новинок налічує більше 1000 найменувань! Запорукою успіху японського «самурая» є 8 підприємств, два з яких розташовані в Німеччині і Великобританії. Ідеальне якість складання і своєчасна адаптація до ринку технологій роблять товари Makita дуже затребуваними по всій земній кулі! Вибираючи Makita, ви вибираєте японські стандарти якості, неймовірну потужність і довговічну експлуатацію! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з регулярними сезонними знижками!
Топові відбійні молотки завжди доступні на нашому сайті:
• МОП-3

Велике руків'я моделі забезпечить надійний хват і зручне управління інструментом. В залежності від складності виконуваних робіт долото може бути встановлено у 12 положеннях. Невелика вага апарату 3.2 кг робить його вельми комфортним у використанні і при транспортуванні.

Високу потужність Makita HK 0500 забезпечує новий енергоекономічний двигун 550 Вт. Максимальна частота ударів становить 2000-3500/хв. Вбудована элекрорегулировка оборотів дозволяє швидко обробляти матеріали будь-якої твердості.

Замовивши модель Makita HK 0500 у нас, ви отримуєте тільки оригінальний товар з повною комплектацією!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками відбійних молотків та інших інструментів з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте і бронюйте вже сьогодні, щоб отримати персональний промокод на сезонну знижку! Вартість не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Виробник | Makita |
| Максимальна сила удару | 1.8 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 3500 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |