



3 999 ₴
Тример ART 37 - старша модель в побутовій лінійці німецького бренду. Тример комплектується зігнутої металевою штангою, під час експлуатації навантаження переноситися з рук користувача на його спину, для цього модель комплектується зручним ремнем через плече.
Тример використовується для косіння трави та бур'янів на будь-яких дільницях, він може застосовуватися на газоні біля дачі або приватного будинку, в саду, на полі або ж невеликому футбольному газоні, необхідно лише наявність доступу до електромережі. Тример відмінно справляється з густою зарослью високої і низької трави, при цьому забезпечує ширину скошування у 37 см за один прохід. Потужність вбудованого електродвигуна - 1000 Вт.
Посилання на тримери і мотокоси:
| Модель | Привід | Ширина косіння | Потужність | Вага |
|---|---|---|---|---|
| Bosch ART 24 | Електричний | 24 см | 0.54 л. с. | 2.8 кг |
| Bosch ART 26 SL | Електричний | 26 см | 0.38 л. с. | 1.8 кг |
| Bosch ART 37 | Електричний | 37 см | 1.36 л. с. | 4.7 кг |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність двигуна | 1.36 к. с. |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Тип штанги | Вигнута |
| Ширина скошування ліски | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |