




787 878 ₴
Ціна інструменту рекомендовано роздрібна та не є остаточною. Телефонуйте вже зараз і замовляйте, щоб отримати промокод з хорошою знижкою!
Дана шліфувальна машина застосовується для остаточного шліфування бетону, а також вирівнювання бетонних швів. Вбудована світлодіодна лампа миттєво оповіщає користувача при випадковому підключенні в мережу якщо кнопка вимикача активована. Унікальна алмазна чашка дозволяє швидко вирівняти поверхню без потреби у використанні системи подачі води. Потужність апарату становить 1400 Вт, чого більш ніж достатньо для тривалих будівельних робіт. В комплект з Makita PC 5001 C входить: шестигранний торцевий і ключі, алмазний диск, мішок для пилу, набір щіток і сталевий кейс. Телефонуйте вже сьогодні і замовляйте за максимально вигідною ціною! Промокод на знижку можна отримати в чаті або по телефону компанії «Електромотор»!
Торгова марка Makita вважається беззаперечним лідером в області розробки інструментів для садівництва, будівництва і виробництва різноманітних промислових матеріалів. На сьогодні асортимент що випускаються новинок нараховує понад 1000 найменувань! Запорукою успіху цього японського «монстра» є 8 продуктивних підприємств, два з яких розташовані у Великобританії і Німеччини. Висока якість збірки і швидка адаптація до ринку роблять товари виробника дуже затребуваними по всьому світу! Вибираючи Makita, ви вибираєте найвищі стандарти якості, стабільну потужність і довговічну роботу! На нашому сайті для вас доступна тільки топова продукція Makita з новими сезонними акціями!
Топові новинки Makita постійно доступні на нашому сайті:

Модель ідеально сумісна з шліфувальними дисками на 125 мм в діаметрі. Наявність додаткової ручки дозволяє зручно працювати і балансувати інструмент обома руками. Вбудована система пиловидалення допоможе підтримувати чистоту на робочому місці.

Однією з головних особливостей Makita PC 5001 C є можливість електронного контролю швидкостей під високим навантаженням. Максимальна частота обертів здатна досягати 10000/хв. Надійний захист від перевантажень і випадкового включення значно подовжує експлуатацію інструменту.

Купуючи нову шліфувальну машину Makita PC 5001 C у нас, ви забезпечуєте себе на 100% оригінальним товаром в повній заводській комплектації!
Ми співпрацюємо з провідними виробниками моторизованого обладнання з усього світу. Вся продукція сертифікована!
Телефонуйте прямо зараз і замовляйте, щоб отримати персональний промокод на знижку! Ціна не остаточна!

✌
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 5.1 кг |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |