
787 878 ₴
Основна сфера застосування даної моделі електропили - це пиляння дров та дерев невеликих розмірів. Електропила SEQUOIA SEC1814 - недорога ланцюгова пила для простих робіт по спилюванню деревини.
Електропила SEQUOIA SEC1814 - модель від китайського виробника, але це якісний Китай. Модель працює на електричному струмі від мережі 220 Вольт Пила має невеликі габарити і дуже зручно лежить в руках у користувача, впорається з пилянням дерева будь-якої міцності. Модель SEQUOIA SEC1814 має потужність 1.8 кВт; і довжина шини 40 см; Ланцюг 3/8",1.3 мм; Це базові характеристики даної пили - вага всього 4.0 кг Є також більш потужна модель на 2 кВт. у модельному ряду - Sequoia SEC2016



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 35 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.11 мл |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 1.8 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Гарантія | 2 місяців |
| Швидкість ланцюга | 15 м/с |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 52 |