


5 499 ₴
Компресор EnerSol ES-AC180-25-1 - олійна модель початкового рівня, розрахована на побутове використання. Компактні розміри компресора дозволяють його використовувати в умовах обмеженого робочого простору. Модель працює від електромережі (220 Вольт).
Компресор розрахований на використання в гаражах, невеликих СТО, приватних майстерень і в побуті. Компресор використовується для спільної роботи з пневмоінструментом, так само з його допомогою можна продувати різні поверхні від бруду і пилу, проводити їх фарбування. Продуктивність стисненого повітря на виході складає 180 літрів за хвилину роботи. Обсяг вбудованого приймача - 25 літрів.
Посилання на компресори:
| Модель | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC180-25-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/хв | 25 л |
| EnerSol ES-AC180-50-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/хв | 50 л |
| EnerSol ES-АС200-25-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/хв | 25 л |
| EnerSol ES-АС200-50-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/хв | 50 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Електричні параметри | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Основні | |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | EnerSol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 25 л |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Продуктивність | 0.18 куб. м/хв |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |