


6 498,78 ₴
Компресор EnerSol ES-АС200-25-1 - олійна модель з прямим приводом, відноситься до категорії пристроїв побутового класу. Компресор пересувний, оснащений одним горизонтальним ресивером. Компресор працює від однофазної електромережі (220 Вольт).
Найчастіше використовують компресор спільно з різним пневматичним інструментом, але можливо так само окреме використання при фарбуванні поверхонь і при очищенні різних деталей від бруду і пилу. Компресор розрахований на рідке застосування в гаражах, СТО, невеликих майстерень і просто в побуті. Компресор має двигун потужністю 1800 Вт, здатний забезпечити йому продуктивність на виході в 200 л/хв. Обсяг комплектного ресивера - 25 літрів.
Посилання на компресори:
| Модель | Кількість циліндрів | Потужність | Продуктивність на виході | Обсяг ресивера |
|---|---|---|---|---|
| EnerSol ES-AC180-25-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/хв | 25 л |
| EnerSol ES-AC180-50-1 | 1 | 1.5 кВт | 180 л/мин | 50 л |
| EnerSol ES-AC200-25-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/мин | 25 л |
| EnerSol ES-AC200-50-1 | 1 | 1.8 кВт | 200 л/мин | 50 л |
Шукайте промо коди, дивіться наші відео огляди.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 22 кг |
| Продуктивність | 0.2 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 25 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліс | 2 шт. |