
696 369 ₴
Компресор ABAC Silverstone OS15P, L10 195 л (1129740330) - це пересувний пристрій для роботи в стаціонарному режимі. Його можна використовувати в різних галузях, де необхідний стиснене повітря. З допомогою компресора можна забезпечити харчування інструментів, апаратури, пневматичного обладнання.
Відома італійська компанія ABAC займається виробництвом компресорів різного виду вже більше 70 років. В асортиментній лінійці фірми представлені бензинові, електричні, поршневі, гвинтові, олійні та безмасляні компресори. Висока якість, надійна робота і постійне удосконалення моделей зробили продукцію ТМ ABAC лідером на ринку. За рахунок компактних конструкцій, оснащених транспортувальні колесами, компресора зручно зберігати і перевозити по потребі. Доступні ціни та різноманітність в комплектації дозволяють задовольнити індивідуальні запити споживачів.
Корисні посилання на компресора
| Модель | Вага, кг | Привід | Тип | Частота обертання |
|---|---|---|---|---|
| Компресор ABAC Pole Position 015 | 14 | прямий | поршневий | 3400 |
| Модель Pole Position O P 20 | 24,5 | прямий | поршневий | --- |
| Компресор ABAC Pole Position OM195 Red Line | 18 | прямий | поршневий | 2850 |
Компанія Електромотор завжди рада надати покупцю індивідуальну знижку. На сайті представлена велика кількість товару за рекомендованими цінами від виробника. Ціни можуть змінюватися в залежності від товару і його кількості в замовленні.
Є офіційним представником понад 200 заводів. Гарантуємо 100% оригінальність продукції і краще обслуговування. Офіційна гарантія на продукцію від виробника. Сервісні представництва і швидка реакція на запити покупців.
Купуючи компресор ABAC Silverstone OS15P, L10 195 л (1129740330) Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Вага | 24 кг |
| Максимальний тиск | 0.9 МПа |
| Об'єм ресивера | 10 л |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 332 мм |
| Довжина | 398 мм |
| Висота | 627 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 2 шт. |