



4 573,90 ₴
Циркуляційний насос Wilo Star RS 15/4 130 мм - топова модель від відомого європейського виробника. Дана модель насоса призначена для систем опалення, циркуляції, охолодження і вентиляції.
Модель Wilo Star-RS 15/4 130 мм - це компактна модель для циркуляційних систем.. Основне його завдання це циркулювання води і перенесення теплоносія по системі .Насос дуже простий у використанні і установці. Даний насос з мокрим ротором для установки в трубах з ручним триступінчатим регулюванням частоти обертання ротора. Мокрий ротор означає, що охолоджується насос перекачуваною рідиною. Дані насоси циркуляції здійснюють саме примусову циркуляцію робочої рідини (води теплоносія) в системах кондиціонування, охолодження, підлогового опалення та інших системах. 6 - висота подачі моделі з Wilo Star-RS 15/4 130 мм

15 - внутрішній діаметр
4 - номінальний напір.
130 монтажна довжина (монтажна база)
Компанія Wilo стала всесвітньо відомим виробником насосів. а. Продукція виробляється з 1872 року. Це одна з найстаріших європейських компаній виробників насосів, яка має бездоганну репутацію у всьому світі. Wilo - це провідний постачальник високоякісного насосного обладнання для будівель і споруд Широкий асортимент насосів ТМ Ventura представлений в модельному ряді компанії. В Україні найбільші продажі складають циркуляційні насоси Wilo

на малюнку зверху представлені всі габаритні розміри даного насоса. Монтажна довжина даної моделі складає 130 мм
| Серія насоса | Star-RS |
|---|---|
| Довжина | 130.00 мм |
| Ширина | 96.00 мм |
| Висота | 104.00 мм |
Далі за графіком напір продуктивність Ви зможете розрахувати робочу точку представленого насоса.

Опції
Корисні посилання на насоси Wilo Star
| Модель | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Компанія Електромотор завжди рада надати покупцю індивідуальну знижку. На сайті представлена велика кількість товару за рекомендованими цінами від виробника. Ціни можуть змінюватися в залежності від товару і його кількості в замовленні.
Є офіційним представником понад 200 заводів. Гарантуємо 100% оригінальність продукції і краще обслуговування. Офіційна гарантія на продукцію від виробника. Сервісні представництва і швидка реакція на запити покупців.
Купуючи аWilo Star-RS 15/4 130 мм Ви купуєте товар з 100% гарантією якості від виробника.
Ціна на сайті - рекомендована роздрібна, але не остаточна. Телефонуйте, завжди домовимось!
Підключення 15 мм, напір 4 метри і 130 мм монтажна база.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний напір | 4 м |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220/230 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP55 |